Facebook Messenger став доступний на Apple Watch

Facebook Messenger став доступний на Apple Watch

10:00,
13 Жовтня 2015
3586

Facebook Messenger став доступний на Apple Watch

10:00,
13 Жовтня 2015
3586
Facebook Messenger став доступний на Apple Watch
Facebook Messenger став доступний на Apple Watch
Автори:
C виходом нової версії операційної системи watchOS 2 власникам розумних годинників Apple Watch також став доступним додаток для спілкування Facebook Messenger.

Про це пише портал 4pda.ru.

Він концентрується на найнеобхідіших функціях. Facebook Messenger дозволяє приймати і відправляти за допомогою годинника голосові повідомлення. Також наявна підтримка текстових повідомлень, стікерів і навіть «лайків». 

Так, якщо ви отримали повідомлення від друга, то вистачить повернути своє зап’ястя і відповісти на повідомлення без необхідності діставати з кишені телефон. 

Крім того, оновлена версія Facebook Messenger додає в результати пошуку iPhone контакти і листування з програми. 

У липні додатком Messenger стало можливо користуватися без аккаунта в Facebook. По суті, новий формат Messenger припускає, що, як і в багатьох інших програмах для спілкування, все, що потрібно зробити для того, щоб почати спілкування, – це ввести свій номер телефону і повний список контактів, які вже зареєстровані в додатку. Разом з тим, якщо користувач вибере такий формат Messenger, то він не зможе спілкуватися за його допомогою з друзями з Facebook без наявності їх номерів телефону.

Нагадуємо, що соцмережа Facebook вирішила урізноманітнити кнопку «like» («Мені подобається») декількома варіантами, які відображають емоційні відтінки звичної реакції користувача. Палітра видів реакції користувача поповнилася шістьма новими елементами, які з'являються при натисканні та утриманні кнопки «like». Це - «angry», «sad», «wow», «ха-ха», «yay» and «love».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
techtimes.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду