У Facebook Messenger можна буде стежити за місцем розташування друзів

Facebook

За допомогою Live Location користувачі зможуть поділитися своїм місцем розташування в режимі реального часу, йдеться в офіційному блозі Facebook. Для цього потрібно натиснути іконку «Location» або ж перейти в меню і вибрати «Location». Після цього друзі користувача на 60 хвилин отримають доступ до карти, на якій буде позначено його поточне місце розташування. У правому нижньому кутку карти буде відображатися невеликий годинник, який показуватиме скільки ще часу дані про місцезнаходження будуть доступні іншим користувачам.

Відключити свою локацію можна за бажанням в будь-який момент - для цього потрібно натиснути «Stop Sharing».

Як пояснила компанія Facebook, нова функція дозволить користувачам краще координувати між собою. Функція запускається одразу в усіх країнах і в найближчі дні стане доступною в додатках Facebook Messenger для iOS і Android.

Раніше цього місяця команда Facebook Messenger оголосила про запуск нового способу ділитися своїми відео і фотографіями - Messenger Day. Втім, компанію розкритикували за плагіат - схожий функціонал раніше був втілений в популярному месенджері Snapchat.  

comments powered by Disqus