Twitter припинив верифікацію акаунтів через скандал з профілем ультраправого активіста

The Daily Dot

Таке рішення Twitter прийняв невдовзі після того, як «синю галочку» отримав акаунт Джейсона Кесслера (Jason Kessler), відомого ультраправого активіста, який організував марш в Шарлотсвіллі. Тоді автомобіль в’їхав у натовп противників маршу, внаслідок чого загинула активістка Хізер Хейєр. Верифікація акаунта Джейсона Кесслера викликала гнів та обурення інших користувачів. Вони сприйняли «галочку» в його профілі як підтримку ідей Кесслера.

У Twitter пояснили, що верифікація була задумана, як засіб підтвердження особи. Але люди почали ставитися до неї як до «символу підтримки або важливості».

«Ми визнаємо, що ми створили цю плутанину і маємо її вирішити. Ми призупинили всі процеси верифікації, поки ми працюємо над цим питанням, і скоро повідомимо про результати», - повідомила компанія.

Засновник мережі Twitter  Джек Дорсі також написав у своєму профілі, що компанії треба було реагувати швидше. «Наші працівники дотримувалися політики верифікації, однак ми зрозуміли, що протягом певного часу система була порушена і потребує переосмислення. І це наш провал, що ми цього не зробили», - пояснив він.

Як писав MediaSapiens, у Twitter почали викладати імена учасників правого маршу в Шарлотсвіллі. Вони з’являються в акаунті «Yes, Youʼre Racist». Одного з учасників, якого ідентифікували в цьому акаунті, звільнили з роботи.

comments powered by Disqus