Twitter дозволить приховувати коментарі під постами

TechCrunch

Як заявляє топ-менеджер Twitter Мішель Ясмін (Michelle Yasmeen) у дописі, можливість ховати коментарі може стати новим методом модерації та позбавить юзерів необхідності блокувати акаунти інших людей.

Користувачі не зможуть повністю прибирати відповіді під своїми постами, але стане можливим зробити їх менш помітними в обговоренні.

«Люди, які починають у Twitter цікаву розмову для нас насправді дуже цінні, тому ми хочемо уповноважити їх робити обговорення більш здоровими. Зараз користувачі вже це роблять за допомогою функцій блокування, замовчування чи звітуючи нам. Проте ці інструменти не завжди потрапляють в ціль. Блокування і замовчування лише змінює те, як бачить обговорення блокувальний, а звіти ефективні лише щодо тих постів, які порушують правила спільноти», — пояснює менеджерка продуктів компанії Мішель Ясмен Хак.

Щоб знайти нову функцію, треба натиснути на кнопку «поширити», де з’явиться опція «Приховати відповідь». Надалі користувачі не бачитимуть такі приховані коментарі у стрічці, а муситимуть для цього розгорнути усі коментарі. Також ви зможете подивитися усі приховані у минулому коментарі та, за бажання, зробити якісь із них знову видимими.

Мішель Ясмен Хак вважає, що такий підхід є балансом між інтересами автора твіту і аудиторією, пише The Verge. Крім того, дописувачі таким чином зможуть сигналізувати спільноті, що спілкування стало надто токсичним.

Поки що команда Twitter продовжує розробляти та тестувати нову функцію. Основна проблема її використання полягає в тому, що користувачі можуть «заблокувати» у своїй стрічці кого завгодно. Це може буде використано у цілях маніпуляцій та ігнорування критики деякими високопосадовцями, зазначає TechCrunch. Перегляд прихованих твітів вимагає і додаткових маніпуляцій, про які деякі користувачі можуть не знати.

Нагадаємо, нещодавно російська наглядова установа Роскомнагляд склала адміністративний протокол щодо мережі мікроблогів Twitter через відмову надавати інформацію про локалізацію баз даних російських користувачів.

comments powered by Disqus