Twitter виявлятиме домагання в автоматичному режимі

Twitter виявлятиме домагання в автоматичному режимі

13:57,
17 Квітня 2019
1843

Twitter виявлятиме домагання в автоматичному режимі

13:57,
17 Квітня 2019
1843
Twitter виявлятиме домагання в автоматичному режимі
Twitter виявлятиме домагання в автоматичному режимі
Автори:
Twitter буде ідентифікувати контент з елементами насильства навіть без звернень користувачів та реагуватиме на такі випадки швидше.

Twitter тестує оновлення, яке може виявляти сексуальні домагання та цькування в автоматичному режимі без скарг користувачів. У компанії переконані, що це допоможе вирішити проблему того, що більшість таких випадків залишається поза увагою, якщо жертви не повідомляють про це.

Як повідомляють у своєму блозі віце-президент компанії Дональд Гікс (Donald Hicks) ‎та топ-менеджер Девід Гаска (David Gasca), автоматизована система виявляє на 38% більше неприйнятного контенту, ніж повідомляють користувачі. Зокрема, йдеться про поведінку юзерів, яка ображає інших, ненависть, заохочення до нанесення шкоди собі та погрози, включаючи ті, що можуть бути насильницькими.

“Люди, які не почуваються в безпеці у Twitter, не повинні обтяжувати себе тим, щоб повідомляти нам про зловживання. Раніше ми розглядали лише потенційно непристойні твіти, якщо нам повідомляли про це. Ми знаємо, що це неприйнятно, тому на початку цього року надали пріоритет активному підходу до виявлення зловживань”, — зазначають автори блогу.

У повідомленні також йдеться про те, що впродовж січня-березня 2019 року було призупинено повторне створення 100 тисяч нових акаунтів, що на 45% більше, ніж минулого року. Twitter на 60% швидше почав реагувати на звернення. Крім того, втричі більше зловживань було призупинено протягом доби після звернення.

Нагадаємо, раніше у компанії повідомляли, що у червні розпочнуть тестування нової функції, що дозволить користувачам приховувати відповіді на свої твіти замість того, щоб блокувати акаунти інших людей.

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
techspot.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду