Трамп звинуватив Twitter в упередженості

Президент США Дональд Трамп звинуватив сервіс мікроблогів Twitter в упередженості і створенні перешкод для підписників, які хочуть стати читачами його мікроблогу. Про це він заявив у інтерв’ю телеканалу Fox Business.

«Те, що вони роблять зі мною в Twitter, просто неймовірно. У мене мільйони підписників, але мушу вам сказати, що через них (Twitter) людям дуже складно підписатися мене, через них мені стає набагато складніше донести свою думку», — сказав Трамп, відповідаючи на запитання телеведучої про те, наскільки він стурбований тим, що компанії, які працюють в сфері технології, нібито цензурують республіканців.

«Ці люди — абсолютно упереджені демократи», — додав президент США.

За його словами, кілька місяців тому кількість підписників його акаунту у Twitter зростала на кілька сотень тисяч «кожні кілька днів», але «потім це припинилося». Трамп зазначив, що на нього, як і раніше, підписується багато людей, але це «не йде ні в яке порівняння» з тим, скільки підписників з’являлося у нього раніше».

Раніше Трамп уже звинувачував адміністрацію Twitter в тому, що там нібито видалили багатьох підписників його аккаунта. Twitter після критики з боку президента США пояснив зменшення кількості читачів у відомих користувачів соцмережі видаленням несправжніх акаунтів.

Крім того, Трамп звинуватив журналістів у своїх низьких рейтингах серед мешканців США.

comments powered by Disqus