TikTok обмежує охоплення відео користувачів з аутизмом і зайвою вагою — ЗМІ

Netzpolitik.org

Як заявили у виданні Netzpolitik з посиланням на власні джерела, керівництво соцмережі створило такі правила, щоб захистити таких користувачів від цькування. У «категорію ризику» увійшли люди з інвалідністю, дефектами особи, аутизмом, синдромом Дауна, представники ЛГБТ, а також «товсті».

Модератори самі визначають, які користувачі відносяться до спеціальної категорії, і вручну обмежують їм охоплення, зокрема, не рекомендуючи відео за межами країни його автора. При цьому популярність в TikTok безпосередньо залежить від того, чи потрапляє контент на сторінку рекомендацій. Такі правила вступили в силу у вересні.

Представники соцмережі запевнили видання, що готують нові заходи по захисту користувачів від буллінг. Прессекретар заявив на Netzpolitik.org, що вони «ніколи не мали наміру залишати це довгостроковим рішенням», хоча анонімне джерело заявило, що модераторам було доручено слідувати за ними ще у вересні.

У коментарі виданню The Verge прессекретар соцмережі визнав, що це було помилкою. Тим самим у компанії визнали, що така проблема існує або принаймні існувала до цього.

«Хоча наміри були добрими, підхід був помилковим, і ми давно змінили попередню політику на користь більш конкретної політики проти знущань та задля захисту додатків».

Раніше MediaSapiens писав, що TikTok звинуватили в політичній цензурі роликів, які можуть образити китайський уряд. 27 листопада сервіс заблокував допис та акаунт блогерки, яка критикувала Китай за переслідування уйгурів. Після суспільного резонансу Tik Tok приніс їй публічні вибачення і повернув доступ до облікового запису.

Також ми повідомляли, що Патрульна поліція України завела акаунт у TikTok.

А із окремої статті ви можете дізнатись, що таке TikTok і як платформа розвивається в Україні.

comments powered by Disqus