Модератори TikTok блокують контент про ЛГБТ — The Guardian

Модератори TikTok блокують контент про ЛГБТ — The Guardian

11:41,
30 Вересня 2019
4388

Модератори TikTok блокують контент про ЛГБТ — The Guardian

11:41,
30 Вересня 2019
4388
Модератори TikTok блокують контент про ЛГБТ — The Guardian
Модератори TikTok блокують контент про ЛГБТ — The Guardian
Автори:
Китайська соцмережа забороняє ЛГБТ-контент навіть у країнах, де гомосексуальність ніколи не була незаконною, пише британське видання.

Днями «Детектор Медіа» писав, що видання The Guardian отримало доступ до інструкцій для модераторів TikTok, які містили ряд настанов щодо блокування контенту. Зокрема, дотак званого «стоп-списку» увійшли Володимир Путін та Дональд Трамп.

Тепер журналісти The Guardian проаналізували іншу частину інструкцій, згідно яких модератори Tik Tok блокують також і ЛГБТ-контент.

Соцмережа забороняє будь-який контент, який може сприйматися як позитивний про геїв чи про права геїв. Приміром, забороняють відео, де одностатеві пари тримаються за руки. Такий контент блокують навіть у країнах, де гомосексуалізм ніколи не був незаконним, пише видання.

Більш суворими є правила соцмережі щодо країн «із консервативними моральними кодексами». Для таких держав інструкції містили значно більш суворий набір правил.

Наприклад, The Guardian побачив інструкції для Туреччини, в яких TikTok прямо забороняв контент, пов'язаний з курдським сепаратизмом, президентом країни Реджепом Ердоганом. Вказувалося, що його «не можна критикувати, публікувати проти нього наклепи». За таким самим зразком блокувався  контент про «захист прав гомосексуалістів» та «просування гомосексуалізму». У всіх цих правилах TikTok пішов значно далі, ніж цього вимагає закон, пише видання.

Тим часом у TikTok заявили виданню, що ці норми були скасовані ще у травні на користь «локалізованих підходів, включаючи місцевих модераторів, місцевої політики щодо вмісту та модерації, місцевого вдосконалення глобальної політики соцмережі».

У заяві TikTok йдеться, що ця соцмережа є «майданчиком для творчості, що сповідує відданість рівноправності та різноманітності».

Нагадаємо, «Детектор Медіа» раніше повідомляв, що ЛГБТ-активісти звинуватили Google та Youtube у дискримінації та подали проти них позов.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
The Guargian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду