«Яндекс» тестує соціальну мережу «Аура», яка сама реєструватиме користувачів

3dnews.ru

Як пише російська «Новая газета»,  стрічку новин «Аура» формуватиме, використовуючи технологію машинного навчання, яка аналізуватиме інтереси людей та геолокацію. Також поля профілю при реєстрації у нових юзерів будуть заповнені автоматично.

Ця мережа матиме п’ять розділів: френдстрічку з публікацій користувачів, розділ Smart matching (аналог «Тіндера» для знайомств), знак плюса для створення своєї публікації, повідомлення та налаштування.

У новій російській соціальній мережі блокуватимуть багато контенту. Не дозволяється публікація образливої чи ненормативної лексики, «грубі формулювання». Також заборонений «шокуючий контент», показ насильства, поширення завідома недостовірної інформації. До останньої належать «спроби видати себе за іншу особу, інформаційні містифікації, клікбейтні заголовки тощо».

Це вже не перший випадок, коли «Яндекс» намагається створити у Росії конкурента «ВКонтакте» (належить Mail.ru Group) та Facebook. Раніше компанія запускала мережу Я.ру, але її закрили у 2014 році.

Нагадаємо, нещодавно Держдума Росії ухвалила закони про неповагу до влади в інтернеті та блокування фейкових новин. Відтепер за їхнє порушення росіяни отримуватимуть покарання від 30 тисяч штрафу до 15 діб арешту. Понад сто російських діячів культури та правозахисників підписали заяву проти цих законів.

comments powered by Disqus