На Ілона Маска подали до суду за твіт про приватизацію компанії Tesla

Як пише AIN з посиланням на Bloomberg, причиною позову до винахідника та самої Tesla став нещодавній твіт, в якому Маск заявив про своє бажання приватизувати компанію з ціною $420 за акцію. Зараз у нього лише 20 % акцій компанії.

Скарга полягає в тому, що Ілон Маск опублікував завідома хибну фінансову інформацію, в результаті чого постраждали «всі покупці цінних паперів Tesla». Після твіту керівника компанії ціна акцій зросла з $344 до $380, але потім знову впала.

«Заява Маска про те, що у нього є надійне фінансування, була навмисною і серйозно вплинула на ринок. Оскільки фінансування у Маска не було, він випустив на ринок неправдиву інформацію, яка вводить в оману, змусивши покупців акцій Tesla 7 серпня (після 12:48) купувати цінні папери за штучно завищеними цінами. Очевидно, постраждали всі покупці цінних паперів Tesla», — заявив акціонер компанії Калман Ісаакс.

Зараз справою займається Комісія США з цінних паперів і бірж. Вона перевіряє інформацію про «надійне фінансування» Маска. Крім того, проти компанії почали подавати позови й інші інвестори: на думку адвокатів, в них є причини скаржитися на Маска.

Раніше MediaSapiens писав, що цей допис Ілона Маска вже став мемом у Твіттері. Користувачі пишуть різні статуси, додаючи вкінці фразу «фінансування забезпечене».

comments powered by Disqus