MySpace визнала, що втратила дані користувачів за 12 років

sitepronews.com

Про це повідомляє BBC News. Власники акаунтів в соцмережі вже тривалий час скаржаться на те, що посилання на їхні старі файли більше не працюють.

Компанія визнає, що будь-які фотографії, відеоролики та аудіозаписи, що були завантажені на MySpace понад три роки тому, більше недоступні через переїзд на нові сервери.

На думку блогера і колишнього технічного директора Kickstarter Енді Байо (Andi Baio), через переїзд MySpace назавжди втратила понад 50 мільйонів пісень авторства 14 мільйонів артистів, які користувачі завантажували у період з 2003 по 2015 роки. Він також вважає, що «навряд чи файли загубилися випадково».


MySpace, колись найпопулярніша соціальна мережа у світі, почала роботу в серпні 2003 року. Спочатку вона спеціалізувалася на обміні музикою. Так, завдяки MySpace широку популярність отримали Лілі Аллен, Адель, Arctic Monkeys та багато інших артистів. У 2006 році соцмережа випереджала за кількістю американських користувачів сайт пошуковика Google. Згодом на цьому місці її замінив Facebook. Зараз MySpace належить американській медіа-компанії Meredith Corporation.

Нагадаємо, нещодавно соціальну мережу для обмінів мікроблогами Twitter звинуватили у багаторічному зберіганні видалених повідомлень користувачів. 

 

comments powered by Disqus