Facebook заявила, що забороняє продавати права адміністратора групи

Facebook заявила, що забороняє продавати права адміністратора групи

13:43,
5 Грудня 2018
2737

Facebook заявила, що забороняє продавати права адміністратора групи

13:43,
5 Грудня 2018
2737
Facebook заявила, що забороняє продавати права адміністратора групи
Facebook заявила, що забороняє продавати права адміністратора групи
Автори:
Соціальна мережа Facebook повідомила, що продаж прав адміністратора у її публічних групах заборонений.

Як повідомляє ВВС Україна, компанія уточнила це в відповідь на публікацію BBC News про випадки, коли власникам груп пропонували продати їхні сторінки.

Повідомлялося, що у листопаді майже всі 25 тисяч членів групи західного Лондона покинули її на знак протесту, коли дізналися, що людина, яка нею керувала, продала групу.

Один з покупців сказав BBC News, що придбання має на меті просування власного бізнесу. 

Facebook каже, що така практика потрапляє під дію параграфу «спам» у правилах спільноти, хоча там і немає конкретного пункту про таку заборону. «Ми не дозволяємо людям продавати привілеї в Facebook, це включає продаж ролей адміністратора або місця на сторінці чи групі для показу сторонніх оголошень», — заявили в компанії й додали, що деактивували  акаунт, про який писала ВВС.

Соцмережа також закликала користувачів повідомляти про інші подібні випадки, аби ми могли розслідувати їх та вживати заходів.

Публічні групи користувачі Facebook часто створюють серед жителів одного району чи міста, де публікуються місцеві новини, чи об'єднують людей за інтересами. Групи керуються ентузіастами.

Один із героїв публікації ВВС Джон Мортер керує групою у своєму рідному графстві Ессекс. Вона налічує близько 30 тисяч членів. Нещодавно до її адміністраторів звернулися з пропозицією придбати групу.

«Ми провели розслідування (і виявили), що є щонайменше п'ять, а можливо й більше, груп продажів або локальних груп, якими зараз володіють ці люди. Вони відкрито кажуть: "Якщо ви хочете розмістити своє оголошення у нас на обкладинці, ми стягнемо з вас плату», — розповів пан Мортер.

Люди, які купують групи, розповіли ВВС, що роблять це, аби розрекламувати свій бізнес, але додали, що членам груп також дозволено рекламувати свої власні компанії безкоштовно у своїх постах. Іншим компаніям також пропонують стати спонсорами обкладинки групи.

Джон Мортер вважає, що адміністратори не повинні на цьому заробляти. Ще в 2014 році американська компанія пропонувала йому 4 тисячі доларів за передачу прав на управління однією з груп. Компанія планувала розміщувати там власні рекламні оголошення. Пан Мортен відмовився. За його словами, документ про стандарти спільноти Facebook не дає чіткої інформації про те, чи дозволена купівля та продаж прав на управління групами.

Нагадаємо, соцмережа Instagram, яка належить Facebook, тепер видаляє з акаунтів користувачів «накручених» підписників, лайки та коментарі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
techcrunch.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду