Колишня модераторка Facebook подала до суду через психічну травму

Mercury News

Як пише Engadget, модератори щодня переглядають величезні обсяги різноманітного контенту, який містить сцени жорстокості та сексуального насильства. Селена Скола подала до суду на Facebook, звинувачуючи компанію в тому, що вона «ігнорує свій обов'язок» щодо захисту модераторів, яким доводиться справлятися із психічними травмами. Замість того, аби створити для модераторів безпечне робоче середовище, Facebook постійно змінює підрядників, через що модератори залишаються сам на сам зі своїми проблемами.

У позові йдеться про те, що Facebook доводиться опрацьовувати контент від мільярдів користувачів, тому компанія балансує між тим, аби якнайшвидше видалити образливий контент з мережі та благополуччям підрядників, які цю роботу виконують.

В Facebook заявили, що вивчають судовий позов та «дуже серйозно ставляться до підтримки модераторів». Компанія зазначила, що має постійних психологів та проводить спеціальні тренінги для сторонніх підрядників, яких вона наймає. Зараз в компанії працює більше 7500 модераторів, включаючи штатних працівників та підрядників.

Раніше цього року модераторка Сара Кец (Sarah Katz) розповіла про те, як в 2016 році вона 8 місяців пропрацювала на агенцію, що була підрядником соцмережі Facebook. За її словами, з часом модератори втрачають чутливість до насильства й страждають через різноманітні психологічні проблеми. 

Більше про модерування контенту в Facebook зміг дізнатися журналіст британського каналу Channel 4, який таємно влаштувався на роботу модератором в компанію, що є підрядником соцмережі.

comments powered by Disqus