Instagram розробив стікери для пожертвувань у сторіс

PYMNTS.com

Скріншотом з новим стікером “donation” поділилася дослідниця мобільних додатків Джейн Манчун Вонг (Jane Manchun Wong), передає The Verge. Ймовірно, користувачі зможуть здійснювати пошук по списку некомерційних організацій, аби відмітити їх у своїх сторіс за допомогою нового стікеру.

Ця ідея не нова з 2015 року подібна функція доступна в Facebook. За допомогою такої технології фандрайзингу користувачам Фейсбук вже вдалося зібрати близько мільярда доларів, звітує Techcrunch.

Поки функція не додана офіційно в Instagram, тому користувачі можуть ділитися посиланням на організацію лише у графі «Про себе» свого облікового запису.

Поки невідомо, чи залишить Instagram стікери для пожертвувань, або ж просто зупиниться на тестування. Тож якщо ви бажаєте збирати пожертви у сторіс, вам все ще доведетья залишати посилання на благодійну платформу у шапці свого профілю та повідомляти про це підписників.

Це не перше оновлення платформи у цьому місяці. Раніше ми розповідали про те, що Instagram почав додавати відео з IGTV в основну стрічку.

comments powered by Disqus