Facebook видалила понад три мільярди фейкових акаунтів за пів року

Beetify.com

Як зазначається у повідомленні компанії, Facebook із жовтня 2018 року по березень цього року видалила понад три мільярди фейкових акаунтів, які поширюють дезінформацію і спам. Упродовж останнього кварталу 2018 року працівники Facebook деактивували 1,2 мільярда акаунтів, а за перші три місяці 2019 року — 2,19 мільярда.

У компанії повідомили, що помітили значне збільшення випадків створення фейкових акаунтів у соцмережі в останні шість місяців. При цьому більшість таких акаунтів вдалося виявити одразу ж після реєстрації — ще до того, як вони стали видимими для інших користувачів.

Соцмережа має близько 2,4 мільярда активних користувачів щомісяця і оцінює, що п'ять відсотків їхніх профілів є фейковими, повідомляє агентство dpa.

Зазначимо, що Facebook регулярно проводить перевірку акаунтів та видаляє ті, які поширюють неприйнятний контент. Як повідомляв “Детектор медіа”, у березні з Facebook видалили майже 2 тис. сторінок, груп і акаунтів, пов'язаних із Росією, які поширювали дезінформацію. На початку травня — майже 100, які поширювали дезінформацію про Україну.

 

comments powered by Disqus