«Бібліотека твітів Трампа» виграла гран-прі фестивалю «Канські леви»

mybroadband.co.za

На Міжднародному фестивалі творчості «Канські леви» відзначають тих, хто працює в напрямках комунікацій, рекламі та суміжних галузях. Як пише AdAge, цього року гран-прі у категорії зовнішніх проектів вибороли одразу два проекти: «Президентська бібліотека твітів Трампа» від каналу Comedy Central та кампанія від McDonald's «Наcтупний вихід» (Next Exit).

У цій категорії можна обирати декількох переможців, оскільки дуже складно порівняти, наприклад, постер та комплекс із інсталяцій на вулиці. Голова журі Кріс Гарбютт (Chris Garbutt), головний творчий керівник рекламного агентства TBWA, каже, що рішення далося складно: обговорення тривали до 1:30 ночі.

«Президентська бібліотека твітів Трампа» — це сатирична інсталяція, яка показувала взаємодію президента США Дональда Трампа та соціальної мережі Twitter. Відвідувачі «Бібліотеки» могли, приміром, самостійно придумати твіт в стилі Трампа, склавши його на спеціальній дошці із запропонованих слів. Експозиція тривала два дні.

Trump-twitter-library

Фото: Hollywood Reporter

Цього року «Канського лева» також отримали українські компанії Banda.agency і Republique за брендинг Євробачення-2017.

Нагадаємо, раніше Федеральний суд Манхеттену постановив, що президент Дональд Трамп не може блокувати підписників у Twitter, оскільки це є порушенням Першої поправки до Конституції США.

comments powered by Disqus