Яндекс розпізнаватиме стать та вік користувачів. Як?

 

Користувачі різної статі та віку по-різному поводять себе у пошукових системах. Наприклад, у чоловіків середня довжина пошукового запиту коротше і складає 3,2 слова, у жінок – 3,5. При цьому чоловіки частіше роблять помилки у пошукових словах. Жінки схильні вводити у пошуковий рядок питальні речення типу «що таке кохання».

 

За словами директора з розвитку медійних продуктів Яндекс Льва Глейзера, новий інструмент аналізує близько 300 показників поведінки у інтернеті.

 

Технологію визначення характеристик відвідувачів, яка отримала назву «Крипта», було протестовано на даних 1 млн. користувачів соціальної мережі ділових контактів «Мой круг». У Яндекс вважають, що така концепція тестування дає макимально точні результати, оскільки при діловому спілкуванні люди зазвичай вказують реальний вік.

 

З 1 вересня цільову рекламу розміщено на всіх підрозділах Яндекс, окрім головної сторінки та пошуку.

 

І хоча монополія на таргетовану рекламу належить соціальним мережам, пошукові корпорації намагаються активно використовувати цей інструмент у своїх сервісах.

 

Представник Google у Росії Алла Забровська повідомила «Маркеру», що Google практикує лише географічний таргетинг реклами. При цьому компанія використовує дані користувачів, котрі вони вказали у соціальних мережах, без зазначення імен.

 

Джерело «Маркер»

comments powered by Disqus