Путін: телеканали повинні приділяти увагу вихованню патріотизму

Російським телеканалам потрібно не тільки боротися за підвищення рейтингу і збільшення цін на рекламу, але й звертати увагу на виховання патріотизму, заявив президент Росії Володимир Путін під час зустрічі з довіреними особами, повідомляє РІА «Новости».

«Основні засоби масової інформації повинні боротися не лише за підвищення рейтингу, щоб підвищувати вартість хвилини рекламного часу, але й впроваджувати виховний вплив на аудиторію», – відзначив Путін.

Він підкреслив, що після розпаду Радянського Союзу і втрати ідеології громадяни натомість не отримали нових ідеологічних постулатів.

«Можливо, колеги, які дотримуються лівих поглядів, будуть сварити мене і будуть сперечатися зі мною, але ж навіть комуністична ідеологія – основні постулати були взяті з традиційних світових релігій, кодекс будівників комунізму – це все, що в Біблії, подивіться: не убий, не вкради, не побажай дружини ближнього свого, це все там прописано», – додав російський президент.

Наразі актуальним для російського суспільства є питання повернення до свого коріння і виховання патріотизму, зокрема, за допомогою ЗМІ, резюмував Путін.

comments powered by Disqus