Нове відео YouTube Rewind набрало найбільше дизлайків в історії платформи

youtube.com

Як пише BBC, 82 % тих, хто переглянули відео YouTube Rewind за 2018 рік, не вподобали його. Зараз у відео 10 млн дизлайків проти 2,1 вподобайок. Ролику не допомогла навіть участь актора Вілла Сміта.

Це новий антирекорд для платформи. Нове відео забрало перше місце в антирейтингу у відео Джастіна Бібера. У 2010 році його пісня «Крихітка» (Baby) набрала 9,8 млн дизлайків.

«Джастін має відчути таке полегшення зараз», — йдеться в одному з коментарів під YouTube Rewind, який набрав вже тисячу вподобань.

Відео від платформи критикують за те, що в ньому немає топових блогерів, а також за відсутність згадки про важливі події спільноти. Блогер PewDiePie, якого оминули увагою, також підключився до критики, зазначивши, що у відео занадто багато часу віддали грі Fortnite та замало творцям контенту. 

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав, що найпопулярнішим немузичним Youtube-відео року став ролик Кайлі Дженнер про вагітність. А топ-10 найуспішніших українських кліпів очолило відео вітчизняного гурту KAZKA на пісню «Плакала»

comments powered by Disqus