Mail.Ru Group закриває свій сервіс мікроблогів Futubra

«Кожного дня з моменту запуску ми покращували та розвивали Futubra. Прикро, але цього виявилося недостатньо для стійкого розвитку проекту. Тому ми вирішили закрити проект», – зауважує команда сервісу.

У зверненні також відзначається, що завдяки роботі над Futubra розробники отримали цінний досвід, а команда працюватиме над «новими проектами, про які ви ще почуєте у майбутньому».

Про плани Mail.Ru щодо запуску сервісу мікроблогів Futubra стало відомо наприкінці минулого року. Повідомлялося, що над Futubra працює команда Mail.Ru Group, до складу якої увійшли 20 спеціалістів.

Разом із традиційною версією сайту Mail.Ru Group обіцяла версії  Futubra для мобільних гаджетів на базі операційних систем систем iOS, Android, WP7, bada та Symbian.

Запуск бета-версії Futubra відбувся у січні 2012 року. Вже в першу добу після старту відкритого бета-тесту проект зацікавив більше 17 тис. користувачів. Від найпопулярнішого сервісу мікроблогів Twitter Futubra відрізнялася, зокрема, довжиною повідомлення – 200 символів проти 140 у Twitter.

comments powered by Disqus