Google очолив список найбільш відвідуваних ресурсів в Україні за червень

Searchengineland.com

Середнє значення денної частки аудиторії за червень у Google склало 57% відвідувачів. На другому місці рейтингу розташувався домен Vkontakte (середньоденна частка - 53%). Далі в рейтингу розташувалися домени  Yandex (39%), Youtube.com (38%), Mail.ru (35%), Odnoklassniki (34%) і Facebook (22%). У решти доменів середньоденна частка склала менш 20%.

В дослідженні, проведеному агентством Factum Group Ukraine на замовлення асоціації, взяли участь 5 тисяч інтернет-користувачів з усієї України.

У рейтингу доменів  за охопленням користувачів (частці людей серед цільової аудиторії, які відвідували ресурс принаймні один раз за місяць), також лідирував Google - 69% користувачів. Друге і третє місця в цьому рейтингу посіли домени Vkontakte і Youtube.com (65% і 63% відповідно). Далі йдуть Mail.ru і Yandex (по 58%). У решти інтернет-ресурсів охоплення становить менше 50% аудиторії.

Як писав MediaSapiens, журнал «Новое время» склав рейтинг 15 найпопулярніших загальнонаціональних новинних сайтів. У трійку найбільш відвідуваних сайтів увійшли «Обозреватель», «Цензор» та «Українська правда».

comments powered by Disqus