Газета The Washington Post запустила додаток для перевірки правдивості слів політиків

00:00,
30 Січня 2013
1376

Газета The Washington Post запустила додаток для перевірки правдивості слів політиків

00:00,
30 Січня 2013
1376
Газета The Washington Post запустила додаток для перевірки правдивості слів політиків
Про запуск прототипу додатку Truth Teller повідомляється на сайті фонду Knight Foundation, котрий фінансує проект.

Truth Teller переводить відео- чи аудіовиступ у текст, а також у режимі реального часу співставляє цей текст з базою фактів – таким чином виявляючи спроби політиків дезінформувати аудиторію. Як відзначає Knight Foundation, це – вагомий крок вперед у технології миттєвої перевірки фактів онлайн.

Розшифровка відео відбувається із залученням, зокрема, технології розпізнавання мовлення Microsoft Audio Video indexing service (MAVIS).

В результаті програма Truth Teller озвучує свій вердикт щодо виступу того чи іншого діяча – «правда», або «неправда», додає TechCrunch.

Як відзначає Journalism.co.uk, на розробку Truth Teller газета The Washington Post отримала від Knight Foundation грант у розмірі $50 тис.

«Прототип Truth Teller було розроблено з комбінацією декількох технологій: деякі з них нові, деякі вже знайомі. Ми об’єднали розпізнавання мовлення у відео та аудіо з технологією мовлення-у-текст і пошук тексту в базах даних та остаточну перевірку фактів. The Washington Post також співпрацювала з Деном Шульцем (Dan Schultz), автором Truth Goggles, він консультував нас, ділився своїми знаннями щодо технології факт-чекінгу. Ми ефективно аналізуємо відео, беремо з відео текст, порівнюємо текст з нашими базами даних, і потім у режимі реального часу демонструємо, що правда, а що – ні. Ключ до успіху у цьому проекті – вибудувати авторитетну базу даних, оскільки наша мета полягає у тому, щоб спростувати чутки, а не поширювати їх», – розповів виконавчий продюсер цифрового контенту The Washington Post Корі Хайк (Cory Haik).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Journalism.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду