Акції Facebook на нью-йоркській фондовій біржі падають

00:00,
23 Травня 2012
1197

Акції Facebook на нью-йоркській фондовій біржі падають

00:00,
23 Травня 2012
1197
Акції Facebook на нью-йоркській фондовій біржі падають
Інвестори продовжують уникати одного з найбільш очікуваних IPO, відзначає BBC.

У вівторок під час торгів на нью-йоркській фондовій біржі Nasdaq ціна акцій Facebook знизилася ще на 9%. У понеділок падіння становило 11%, повідомляє BBC.

На тлі яскравого спектаклю, яким було IPO компанії та підготовка до нього, посилилися суперечки про те, чи не була переоцінена фондова вартість Facebook, відзначає британська корпорація.

Основну провину за цінове падіння акцій компанії покладають на провідних страховиків, зокрема, на банк Morgan Stanley і на саму фондову біржу Nasdaq.

Чимало фахівсців продовжують стверджувати, що вартість акцій Facebook була завищеною.

«Необхідно було тверезо оцінити ситуацію», –  сказав Брайан Візер (Brian Wieser), аналітик з Pivotal Research.

Візер вважає, що справедлива ціна для такої молодої компанії, надійність моделі бізнес-розвитку якої ще не перевірена часом, становить близько $30 за акцію.

Однак інші аналітики відзначають, що падіння акцій Facebook у перші дні не має суттєвого значення.

«Чи коштуватиме Facebook $95 млрд. чи  $100 млрд. – несуттєво», – заявив Джеремі Лью (Jeremy Liew) з  інвестиційної компанії Lightspeed Venture Partners.

Торік 900 млн. користувачів допомоги Facebook  отримати $1 млрд. прибутку. Однак існує стурбованість, чи спроможна буде соцмережа нарощувати свої прибутки у майбутньому. Зокрема, перед IPO Facebook окреслив потенційні фінансові ризики, зауваживши, що слабкою стороною компанії є розвиток власних мобільних продуктів.

Facebook дебютувала на фондовій біржі Nasdaq минулої п’ятниці з максимально прогнозованою ціною $38 за акцію

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
CBS
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду