Fox News запустив свій стрімінговий сервіс

nation.foxnews

Як пише The Guardian, стрімінговий сервіс називатиметься Fox Nation. Керує мережею Fox News сім’я Мердоків, а Fox Nation є дітищем Лахлана Мердока (Lachlan Murdoch) — старшого сина магната Руперта Мердока. Телеканал активно підтримує нинішнього президента США Дональда Трампа.

Нещодавно Disney викупив більшість акцій 21st Century Fox, залишивши новинний канал найбільшим брендом компанії. Він охоплює 2,8 млн. глядачів та є лідером серед інших мовників у кабельних мережах, випереджаючи CNN та MSNBC. Разом з тим, у компанії турбуються, що молода аудиторія вже не дивиться кабельне телебачення, тому створили свій власний стріміговий сервіс.

Fox Nation пропонуватиме ексклюзивний контент для підписників. Вартість підписки — $5.99 або $60 на рік. Хоча аналітики скептично налаштовані. Браян Візер, представник дослідницької організації Pivotal Research Group, вважає, що Fox Nation матиме сотні тисяч підписників, а не мільйони глядачів, як це є у кабелі.

Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» писав про зростання прибутків Fox News за період з жовтня по грудень 2017 року на 11% — вони тоді склали $ 4,41 млрд. Цьому навіть не став на заваді скандал з ведучим Біллом О'Райлі, якого звільнили через звинувачення в сексуальних домаганнях до колег.  За даними CNN, останній ефір за участі Білла О'Райлі на Fox News приніс телеканалу рекордний рейтинг переглядів.

Також нещодавно про запуск свого стрімінгового сервісу розповів Disney. Він називатиметься Disney+.

comments powered by Disqus