Артур Оруджалієв залишає пост CEO сайту AIN.UA

Фото: ain.ua

З 1 лютого пост CEO українського інтернет-видання про IT, стартапи і технології AIN.UA займатиме Ілля Бошняков. Артур Оруджалієв залишить пост CEO проекту і залишиться його співвласником.

Про це повідомляє сайт AIN.UA.

Ілля Бошняков також стане партнером  Артура Оруджалієва, який до цього часу залишався одноосібним власником видання. Розмір частки і умови операції не розголошуються.

Артур Оруджалієв  зазначив, що довго шукав для проекту нового CEO, який би взяв на себе активне управління проектом і займався його розвитком.

«В AIN.UA два головних напрямки розвитку - контент і бізнес. За контентну частину зараз відповідає головний редактор Павло Урусов. Я хотів знайти людину, яка могла б займатися розвитком бізнесу - розробкою, додатковими сервісами, в цілому - привніс би нові ідеї про те, яким може стати AIN», - сказав співвласник проекту.

Новий CEO залишається керувати своїм бізнесом - рекрутинговим агентством BrainCombinator, одночасно виконуючи нові обов'язки в AIN.UA. «Плануємо, що компанія Іллі буде інвестувати в розробку. І ми зможемо реалізувати всі ідеї, які останні кілька років залишаються лише на папері », - сказав Артур Оруджалієв.

Ілля Бошняков співробітничав з україно-шотландською компанією Cupid, яка пізніше вийшла на IPO, працював у Noosphere Ventures, над іншими стартапами у сфері HRTech, а в лютому 2014 заснував свій бізнес - рекрутингове агентство BrainCombinator. Некомерційна його ініціатива - «чорний список» підприємців в IT, які погано себе зарекомендували.

Нагадаємо, до осені 2009 року Артур Оруджалієв працював головним редактором ITC.UA. На початку 2010 року Олександр Ольшанський передав йому домен і проект AIN.UA, відтоді Артур Оруджалієв був одноосібним власником і CEO видання.

comments powered by Disqus