Netflix пропонує українським користувачам тільки 779 стрічок

Netflix пропонує українським користувачам тільки 779 стрічок

11:16,
13 Січня 2016
10027

Netflix пропонує українським користувачам тільки 779 стрічок

11:16,
13 Січня 2016
10027
Netflix пропонує українським користувачам тільки 779 стрічок
Netflix пропонує українським користувачам тільки 779 стрічок
Автори:
Кількість фільмів і серіалів, доступних для українських користувачів в онлайн-кінотеатрі американського сервісу «відео на запит» Netflix, зараз значно менше, ніж для глядачів із США, але більше, ніж для користувачів із Росії.

Про це повідомляє видання watcher.com.ua з посиланням на дані сервісу uNoGS.

Нагадаємо, 6 січня американський провайдер інтернет-телебачення Netflix оголосив про запуск свого сервісу у понад 130 нових країнах світу, у тому числі – в Україні. Таким чином сервіс відтепер доступний у понад 190 країнах світу.

Сервіс Netflix тепер доступний в Україну, але  бібліотека стрічок поки що значно менша, ніж та, до якої мають доступ американські користувачі.

Згідно з даними сервісу uNoGS, що є неофіційним глобальним пошуком по Netflix, українцям доступні 779 відео (з них 576 – фільми, і 203 – серіали). Наприклад, серед доступних серіалів відсутній House of Cards виробництва Netflix. Для користувачів з США доступно в 7 разів більше відео.

Це пов’язано з тим, що права на окремі фільми можуть належати українським телеканалам чи дистриб’юторам, тому вони відсутні в бібліотеці сервісу в Україні. В Росії ситуація ще гірша – там доступні лише 727 відео.

Однак Netflix пообіцяв, що буде намагатися вирішити цю проблему. У 2016 році компанія планує випустити 31 оригінальний серіал (як нові, так і продовження старих), два десятки оригінальних ігрових і документальних фільмів, стендап-комедійні шоу та 30 оригінальних дитячих серіалів. Усі вони будуть доступними в один і той самий час для користувачів Netflix по всьому світу.

Нагадаємо, відтепер українські інтернет-користувачі можуть на сайті www.netflix.com обрати один з трьох тарифних планів вартістю 7,99, 9,99 та 11,99 євро на місяць. Тарифні плани відрізняються якістю відеопотоку (преміум підтримує Ultra HD), а також кількістю пристроїв, на яких одночасно можна дивитися відео. Оплатити передплату можна з допомогою банківських карток Visa, Master Card, AmEx або електронної платіжної системи PayPal. Netflix пропонує новим користувачам перший місяць спробувати його послуги безкоштовно.

Контент Netflix доступний переважно англійською мовою, він дубльований або субтитрований двома десятками мов. Втім, дубльованих російською мовою на Netflix є лише близько двох десятків мультфільмів - для української аудиторії це вкрай мало. 6 січня компанія додала арабську, корейську та китайську (спрощена і традиційна) мови. Еомпанія обіцяє поступово додавати більше мов.

Netflix запустив свій сервіс потокового відео у 2007 році в США, згодом вийшов на ринки Канади, Латинської Америки, Європи, Австралії, Нової Зеландії і Японії. До січня 2016 року сервіс охоплював 60 країн. Сервіс доступний з будь-яких пристроїв, що мають підключення до інтернету, у тому числі персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів, смарт-телевізорів та ігрових приставок.

9 жовтня 2015 року Netflix випустив документальний фільм про український Євромайдан «Зима у вогні». Стрічка стала доступною для платного перегляду в тих країнах, у яких працює Netflix. Україна до їх переліку на той час не входила.

Фільм «Зима у вогні» знімався на замовлення Netflix Євгеном Афінеєвським, Деном Толмором, UkrStream.TV, SPN Productions в асоціації з Passion Pictures, Campbell Grobman Films та Rock Paper Scissors Entertainment. У фільмі використано кадри, зняті 28 операторами.

19 жовтня 2015 року відеоресурс Vimeo видалив оприлюднений 17 жовтня фільм «Зима у вогні» за скаргою Netflix.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду