Активісти створили сайт для обговорення громадських IT-проектів

Ініціатива створена на базі групи «Майдан-хакатон», за допомогою якої IT-активісти пропонують проекти громадського значення.

Одна із активістів «IT-країни» Катерина Бутенко розповідає, що ініціатива виникла місяць тому і лише тепер її вирішили перезапустити на новій платформі.

«До цього існував інший сайт під назвою «Майдан-Хакатон», але оскільки більшістю голосів у Facebook було прийнято рішення зміститися у бік більш загального проекту і назви, ми змінили сайт і трішки поміняли концепцію», – розповіда вона.  

На сайті пропонуються для голосування IT-проекти, що мають на меті принести користь державі та громадянському суспільству. В кожного користувача є лише 10 голосів. Їх він може віддати найбільш значущим ініціативам. Ідеї, які за кілька тижнів наберуть більше голосів, будуть реалізовані у першу чергу.

Вже зараз програмістами розробляється найпопулярніша ідея «Відкритий бюджет».

За словами організаторів, охочих попрацювати над проектом дуже багато. Планується почати залучати юристів та спеціалістів зі зв’язків з громадськістю. Наразі шукають координаторів та дизайнерів.

На сайті доступний також календар, де відображено, як просувається робота спільноти: що вже зроблено, над чим йде робота, і що заплановано найближчим часом.

comments powered by Disqus