«Жорсткі заходи Facebook, Google і Twitter проти фейків дали результат» — Єврокомісія

Europa.eu

У п’ятницю, 17 травня, Єврокомісія оприлюднила нову доповідь щодо результатів дотримання глобальними інтернет-платформами, такими як Facebook, Google та Twitter, умов так званого «Кодексу поведінки проти дезінформації». До нього популярні онлайн-ресурси приєдналися напередодні виборів до Європарламенту. Про це йдеться у повідомленні від Єврокомісії.

У своєму новому документі Єврокомісія визнала ефективність «жорстких заходів», які впровадили інтернет-платформи у протидії спробам будь-як маніпулювати інформацією або ж проводити операції з розповсюдження фейків.

«Ми визнаємо прогрес, який був досягнутий Facebook, Google та Twitter, у виконанні зобов’язань щодо підвищення прозорості та захисту інформації напередодні європейських виборів. Ми також вітаємо ті жорсткі заходи, які всі три платформи здійснили проти маніпулятивної поведінки у використанні їхніх послуг, включаючи скоординовані операції проти дезінформації», — йдеться у звіті від Єврокомісії.

В той же час у Єврокомісії наголосили, що наступні зусилля варто направити на послуги, які надаються платформами, зокрема, у сфері інтернет-реклами. Там уточнили, що глобальні платформи все ще не розкривають важливі деталі власних дій, які би у майбутньому дали підстави для об’єктивного та незалежного аналізу впливу таких послуг на попередження поширення неправдивої інформації.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Google та Facebook вкрали 122 мільйони доларів через фіктивного постачальника обладнання.

comments powered by Disqus