Збій у Disney+ стався через хакерів, які атакували акаунти користувачів

Business Insider

У день запуску, 12 листопада, стрімінговий сервіс Disney+ дав збій, що тривав протягом багатьох годин, писав MediaSapiens.

Як виявилося, причиною падіння сервісу Disney+ стала атака хакерів, які зламали тисячі облікових записів користувачів. Про це повідомляє Business Insider.

Зараз багато з цих облікових записів пропонуються безкоштовно на хакерських форумах. Журналісти також помітили, що деякі акаунти також продаються за цінами від $3 до $11.

Business Insider звернувся до компанії Disney за коментарем, але там поки не відповіли на запит.

Після запуску стримінгового сервісу у соцмережах і на сайтах, які відслідковують активність ресурсів, зʼявилися численні скарги на роботу нового сервісу. Користувачі повідомили, що не можуть дивитися фільми і шоу. Також вони скаржилися на втрату доступу до своїх облікових записів. За даними видання, багато користувачів помічали зміну електронних адрес на облікових записах.

Але навіть попри серйозний збій в роботі сервісу у день запуску, за два дні після запуску стрімінговий сервіс Disney+ залучив 10 млн підписників. Це дуже багато, кажуть журналісти. Для порівняння, Netflix нещодавно повідомив про 158 мільйонів підписників, але це загальна аудиторія після багатьох років доступності сервісу на світовому ринку.

comments powered by Disqus