Масштабне навчання з кібербезпеки стартувало в Естонії. Проводить НАТО

apdf-magazine.com

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на ERR. Такі тренування проводяться щорічно з 2010 року.

Організатором Locked Shield 2 є розташований в Таллінні центр кіберзахисту НАТО за підтримки Сил оборони Естонії і Фінляндії, командування збройними силами США в Європі та південно-корейського дослідницького інституту державної безпеки.

 «Це унікальна можливість для національних кіберекспертів практикувати захист національних ІТ-систем і критичної інфраструктури під напруженим тиском жорсткої кібератак», — повідомили в прес-службі Центру кіберзахисту НАТО у Таллінні.

Сценарій навчання такий: вигадана держава стикається з погіршенням ситуації у сфері безпеки у виборчий період. Це супроводжується скоординованими кібератаками, які викликають серйозні збої в роботі електромереж, систем очищення води, мереж громадської безпеки та інших критично важливих компонентів інфраструктури.

Нагадаємо, Північноатлантична рада НАТО у 2008 році акредитувала центр кіберзахисту НАТО в Талліні і надала йому статус міжнародної військової організації. Зараз у роботі центру бере участь 21 держава.

Раніше «Детектор медіа» повідомляв, що хакерська група, яку пов’язують з російською військовою розвідкою, атакувала європейські офіси двох американських аналітичних центрів.

comments powered by Disqus