Україна та Естонія посилять співпрацю з протидії кібератакам

Україна та Естонія посилять співпрацю з протидії кібератакам

12:52,
6 Червня 2018
2064

Україна та Естонія посилять співпрацю з протидії кібератакам

12:52,
6 Червня 2018
2064
Україна та Естонія посилять співпрацю з протидії кібератакам
Україна та Естонія посилять співпрацю з протидії кібератакам
Автори:
Україна та Естонія посилять міжвідомчу взаємодію та обмін досвідом у сфері нейтралізації кібератак.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

5 червня відбулися перші в історії українсько-естонських відносин двосторонні міжвідомчі консультації у цій сфері.

«У рамках консультацій сторони обговорили сучасні тенденції у сфері кібербезпеки, основні механізми її зміцнення, а також перспективні напрями подальшої співпраці обох держав у зазначеній галузі», – йдеться у повідомленні.

Під час заходу делегація Естонії ознайомила українську сторону з напрацюваннями в галузі моніторингу та нейтралізації проблем кібернетичного характеру, розбудови «цифрового суспільства», а також із стратегією естонської кібербезпеки.

Українська делегація повідомила естонських колег щодо окремих аспектів масштабних кібератак на електронні та урядові ресурси України з боку Росією у 2015-2018 роках. Українська сторона, згідно повідомлення відомства, відзначила, що кібератаки, підтримувані та фінансовані РФ, стали одним із головних елементів гібридної війни проти України.

Українська делегація також висловила зацікавленість інноваційним досвідом естонських фахівців у галузі забезпечення кібербезпеки під час проведення виборів місцевого та національного рівнів.

Нагадаємо, у квітні Національний центр кібербезпеки Великобританії (NCSC), американське ФБР та Міністерство національної безпеки США (DHS) випустили спільне сповіщення про шкідливу інтернет-діяльність, яку провадить уряд Росії. У ній вони попереджають про широкомасштабну кампанію з кібератак та кібершпіонажу, головними цілями якої є державні та приватні організації, які водночас мають критично важливе значення для інфраструктури.

Крім того Федеральний уряд Австралії заявив про причетність Росії до низки кібератак проти сотень австралійських компаній, які відбулися торік.

5 червня Служба безпеки України повідомила, що її співробітники заблокували кібератаку на дипломатичне відомство однієї з країн-членів Північно-атлантичного альянсу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
qha.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду