Хакери вкрали у компанії Deloitte особисті дані клієнтів

The Guardian

Як повідомляє The Guardian, хакери отримали доступ до електронної пошти співробітників компанії і особистих даних декількох великих клієнтів. Іронія полягає у тому, що Deloitte серед іншого надає консалтингові послуги в сфері кібербезпеки. При цьому хакерська атака залишалася непоміченою впродовж місяців. Кіберзлочинці проникли до систем компанії ще в жовтні або листопаді 2016 року, але в компанії про це дізналися тільки в березні 2017 року.

За даними джерел The Guardian, атака торкнулася лише невеликого числа клієнтів, при цьому шістьом з них вже повідомили про злом. Виявилося, що один з адміністраторів Deloitte використовував для свого облікового запису лише пароль і не налаштував двофакторну аутентифікацію. Через цей акаунт хакери й змогли зламати системи Deloitte.  

Представниця Deloitte запевнила, що атака не вплинула ні на бізнес клієнтів, ні на можливості компанії надавати свої послуги. Deloitte входить в четвірку найбільших світових аудиторських компаній і надає консалтингові послуги різним великим ЗМІ, банкам і урядовим організаціям.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, чому важливо налаштувати двофакторну аутентифікацію для облікових записів. Також радимо почитати про те, як оцінити ризики для своєї цифрової безпеки.

comments powered by Disqus