Австралійський школяр зміг увійти у внутрішню систему Apple

isorepublic.com

Видання The Age повідомило, що хлопець завантажив звідти 90 ГБ захищених файлів і отримав доступ до облікових записів клієнтів компанії.

За словами адвоката підлітка, він кілька разів за останній рік заходив у систему Apple, «тому що є великим шанувальником компанії».

Школяр розробив комп'ютеризовані тунелі та обхідні системи, щоб приховувати свою особистість. Підліток розповідав про свої дії під час спілкування в WhatsApp. 

Коли Apple помітила втручання, вона заблокувала хакера. Велике міжнародне розслідування почалося, коли Apple зв'язалася з ФБР, а та з австралійською федеральною поліцією.

У результаті знайти хлопця вдалося за серійним номером його комп'ютера MacBook після обшуку в будинку його родини.

«Серійні номери двох вилучених ноутбуків Apple відповідали серійним номерам пристроїв, з яких увійшли до внутрішніх систем Apple. Також були вилучені мобільний телефон і жорсткий диск. Мета полягала в дистанційному підключенні до внутрішніх систем компанії», — сказав прокурор, який веде справу.

Вдома в підлітка знайшли також хакерські інструкції. 

Хлопець, ім'я якого не називається з юридичних причин, вже визнав себе винним. Він також розповів поліції, що мріяв працювати в Apple. 

Суд оголосить йому вирок у вересні.

Адвокат школяра розповів, що його клієнт став настільки добре відомим в міжнародній спільноті хакерів, що повідомлення більшої кількості деталей у цій справі може становити для нього небезпеку. А прокурор зазначив,  що й Apple є «дуже чутливою до публічності».

Нагадаємо, нещодавно 11-річний хлопчик зламав копію сайту з результатами виборів у Флориді. Це сталося під час хакерської конференції DefCon в Лас-Вегасі, де відбувалися змагання для дітей віком від 8 до 16 років.

comments powered by Disqus