Apple відкинула погрози хакерів видалити дані з мільйонів акаунтів на ICloud

Macwelt

Служба Apple повністю спростувала інформацію про можливу кібератаку, повідомивши, що жодна із служб компанії - ні iCloud, ні Apple ID - не були зламані. Представник компанії висунув припущення, що адреси електронної пошти і паролі, які хакери використовували заради наживи, відносяться до старих зломів сторонніх служб. Apple порадила користувачам увімкнути двофакторну аутентифікацію, де це можливо, встановлювати надійні паролі і не використовувати одні і ті ж паролі для кількох сервісів. Компанія запевнила, що пильно стежить за iCloud та за спробами несанкціонованого доступу до акаунтів користувачів.

Як писав MediaSapiens, хакерське угруповання Turkish Crime Family вимагало від Apple 75 тисяч доларів, погрожуючи знищити 200 мільйонів акаунтів на сервісі ICloud, якщо компанія не заплатить їм викуп.

Раніше хакери зламали тисячі акаунтів у Twitter, в тому числі профілі Forbes, Amnesty International, північноамериканської служби BBC, UNICEF USA та зірки тенісу Бориса Беккера. На сторінках зловмисники розмістили твіти турецькою мовою, в яких частково процитували антиєвропейську промову президента Туреччини Реджепа Ердогана.

comments powered by Disqus