Роскомнагляд заблокував низку IP-адрес Google через Telegram

pixabay.com

Про це орган повідомив 22 квітня, пише DW.

«Роскомнагляд вніс до реєстру забороненої інформації низку IP-адрес Google, які використовуються Telegram для здійснення діяльності у Російської Федерації», – зазначило відомство.

Роскомнагляд також повідомив, що Google не задовольнила його вимоги і «в порушення вердикту суду продовжує дозволяти компанії Telegram Messenger Limited Liability Partnership використовувати свої IP-адреси для здійснення діяльності на території Росії».

Нагадаємо, 13 квітня Таганський районний суд Москви задовольнив позов «Роскомнагляду» й ухвалив рішення про блокування месенджера Telegram в Росії за відмову надати Федеральній службі безпеки (ФСБ) ключі для дешифрування обміну інформацією користувачів. В ОБСЄ розкритикували це рішення.

16 квітня «Роскомнагляд» почав блокування месенджера Telegram та попередив про те, що має намір обмежити роботу VPN і проксі-сервісів, за допомогою яких можна обійти блокування Telegram. Наступного дня Роскомнагляд заявив, що зафіксував кілька спроб DDoS-атак на свій сайт за добу.

У Росії у додатка Viber виникли проблеми через блокування Telegram.

22 квітня Telegram закликав росіян влаштувати акцію проти блокування месенджера. На знак «підтримки вільного інтернету» пропонувалося запустити з вікна паперовий літачок.

Також через заборону Telegram інтернет-користувачі тролили Роскомнагляд в сервісі Google Maps.

comments powered by Disqus