Google вдосконалює рекламу в YouTube, прив’язуючи її до пошукових запитів

bluecorona.com

Як пише The Verge, тепер реклама на відеоплатформі тепер підбиратиметься більш точно, оскільки результати вибірки базуватимуться на пошукових запитах користувачів. Очевидно, що Google планує зробити більш тісними зв’язки самого пошуковика та YouTube. На форумі Advertising Week компанія також заявила, що YouTube є другим за популярністю пошуковиком у США (першим є сам Google).

У компанії кажуть, що після того, як користувачі отримали результати пошуку, вони часто переходять на відеоплатформу для того, щоб подивитися огляди продукту, трейлери до фільму, тощо.

Лише минулого року Google почала дозволяти рекламодавцям налаштовувати рекламу у YouTube, виходячи з пошукових звичок користувачів на самому сайті, а не просто показувати оголошення за типом вмісту, який переглядається. Схоже, що зараз компанія інтегрує свої пошукові напрацювання більш глибше у екосистему YouTube. Подібні новації від ІТ-гіганта можуть бути відповіддю на ріст впливу компаній Facebook та Amazon.

Раніше Google представила нову версію веб-браузера Chrome, який автоматично реєструє юзерів у самому браузері після входу в акаунти на Gmail чи YouTube. Такі зміни дозволять Google легше слідкувати за поведінкою користувачів та більш ефективно налаштовувати рекламу.

Нагадаємо, «Детектор медіа» писав про плани пошуковика розробити для Китаю систему Dragonfly, яка блокуватиме недозволені у цій країна запити та прив’язуватиме інформацію про дії користувачів до номерів їхніх мобільних телефонів.

comments powered by Disqus