YouTube відключить монетизацію відео для авторів образливих роликів

YouTube відключить монетизацію відео для авторів образливих роликів

17:40,
3 Червня 2017
2556

YouTube відключить монетизацію відео для авторів образливих роликів

17:40,
3 Червня 2017
2556
YouTube відключить монетизацію відео для авторів образливих роликів
YouTube відключить монетизацію відео для авторів образливих роликів
Автори:
Відеоплатформа YouTube оновила правила для партнерської програми. Тепер, згідно з ними, автори образливих і негативних роликів будуть відключені від рекламної мережі.

YouTube буде попереджувати авторів каналів, що у разі, якщо їх ролик порушує умови рекламодавців, він не принесе доходу від розміщення оголошень. Рекламодавці, в свою чергу, отримають більше контролю при виборі майданчиків для розміщення реклами.

Як пояснив віце-президент з управління продуктами YouTube Аріель Бардін (Ariel Bardin),  YouTube не відображатиметься рекламу в відео з контентом, який «сприяє дискримінації або приниженню людини або групи людей» на підставі раси, національності, етнічного походження, релігії, сексуальної орієнтації, віку і за іншими ознаками. Також заборонено показ оголошень в роликах, що демонструють насильство, сцени сексу і неналежну поведінку, а також розпалюють ворожнечу до певної людини або групи людей. При цьому такі ролики як і раніше будуть доступні на YouTube, але їх не можна буде монетизувати через рекламну платформу Google.

Нові правила вже розкритикували користувачі, адже платформою активно користуються оглядачі комп’ютерних ігор. Монетизація YouTube  для них є важливим джерелом доходу. Багато ігор містять сцени насильства і образливі елементи, а значить, присвячені їм ролики тепер можуть бути відключені від системи монетизації, пише ZDNet.

Раніше платформа YouTube вже вносила зміни до правил монетизації відео. Причиною став нещодавній бойкот з боку рекламодавців, які були обурені тим, що їх оголошення з’являлися у екстремістських відео.

За оцінками аналітиків інвестиційного банку Nomura, бойкот рекламодавців обійдеться Google в 750 мільйонів доларів. Також компанія матиме додаткові видатки у розмірі 50 мільйонів доларів, якщо найме додаткових співробітників, які перевірятимуть контент перед завантаженням на YouTube.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
ZDNet
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду