Google створить пошуковик для лікарів і пацієнтів — ЗМІ

Engadget

Один з представників нового підрозділу закритого раніше сервісу Google Health анонімно заявив виданню Engadget про те, що хоче створити повноцінний пошуковик по медичній інформації для лікарів і звичайних користувачів.

У пошуковику, як повідомив представник компанії, має бути панель пошуку, яка допоможе лікарям знаходити медичні записи так само просто, як вони робили б це через звичайний пошуковик. Наприклад, лікар може ввести «87» і побачити інформацію про 87-річних пацієнтів.

Втім, поки неясно, наскільки ідея близька до реалізації. Як повідомляють джерела видання, впевненості в тому, що на участь в проекті погодяться інші члени команди Google, немає.

Також стало відомо, що глава підрозділу Google Health брав участь у поліпшенні пошуку за темами, пов'язаними з медициною. Наприклад, в опрацюванні алгоритмів по пессимізації відео з антивакцинальною пропагандою в Google і YouTube.

Google Health був онлайн-сховищем інформації на медичні теми. Користувачі сервісу могли завантажувати на сервери в інтернеті відомості про стан свого здоров'я і історії хвороби, а також обмінюватися даними з лікарем. Сервіс не працює з 1 січня 2012 року.

Чим саме новий сервіс відрізнятиметьві від старого та чи запустять його взагалі, у компанії поки не підтвердили і не спростували.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що компанія Google запустила безкоштовну дитячу онлайн-бібліотеку для вивчення англійської.

comments powered by Disqus