Google спростив функцію для очистки даних про історію пошуку

Як пише The Verge, пошуковик збирає всю інформацію про запити користувачів, якщо вони залоговані у свої Google-акаунти. При цьому можна почистити історію в браузері, але усі дані залишаються збереженими на серверах Google. Для того, аби керувати своєю активністю та стирати дані про неї потрібно було переходити на окрему сторінку в налаштуваннях Google-акаунта.  Тепер пошуковик вирішив спростити цю систему й зробити цю функцію більш простою.

 Користувачі зможуть переглядати та видаляти нещодавню історію пошуку безпосередньо в самому пошуковику Google. Також вони зможуть вимикати персоналізацію реклами, відключити збір даних про активність користувача на сайтах. Оновлення вже працює для десктопної версії й незабаром буде запроваджене й для мобільної версії на Android та  iOS. В наступному році компанія планує дати більше контролю над приватними даними й в сервісі Google Maps.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як видалити всі свої пошукові запити в Google та як обнулити рекламний ідентифікатор Google на смартфоні.

comments powered by Disqus