Facebook призначить працівника, відповідального за публічну політику в Україні

www.facebook.com/careers
Про це повідомив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

Як зазначається в оголошенні про вакансію на сайті Facebook, компанії потрібен спеціаліст, який зможе поєднувати пристрасть до інтернет-платформ з глибоким знанням політичної та регуляторної динаміки в Україні та, бажано, в Східній Європі. У соцмережі додали, що фахівець по Україні працюватиме в офісі компанії у Варшаві.

В обов'язки працівника буде входити зокрема моніторинг законодавства, що може мати вплив на роботу Facebook в Україні, консультувати компанію з викликів щодо її політик, представляти Facebook на зустрічах з представниками уряду й публічних заходах, будувати співпрацю з іншими організаціями, коментувати позицію компанії для ЗМІ тощо. 

«Це визначна подія для нас, особливо у світлі подій, які підштовхнули Міністерство інформаційної політики України посилювати співпрацю з офісом Facebook. Тепер у нас буде особа, відповідальна за публічну політику найбільшої соцмережі в Україні. Наголошую, що, в першу чергу, ця особа буде діяти в інтересах компанії, яка їй платить. Однак, з іншого боку, це позбавить нас підозр у тому, хто дійсно вирішує конфліктні ситуації щодо українських користувачів. Це ще не #перемога, але дуже значний крок на шляху захисту інтересів українських користувачів Facebook», — уважає пан Золотухін.

Як повідомляв Watcher, на початку 2018 року кількість активних користувачів Facebook в Україні становила близько 11 мільйонів.

Станом на серпень згідно дослідження Kantar TNS сайт соцмережі посів третє місце за популярністю в desktop-користувачів з України.

comments powered by Disqus