Time запустив додаток для підрахунку згаяного у Facebook часу

00:00,
29 Січня 2014
1944

Time запустив додаток для підрахунку згаяного у Facebook часу

00:00,
29 Січня 2014
1944
Time запустив додаток для підрахунку згаяного у Facebook часу
Американський журнал Time запустив додаток-калькулятор, за допомогою якого можна визначити, скільки часу користувач змарнував у соціальній мережі Facebook.

За допомогю часових позначок у постах користувача додаток рахує, скільки часу витрачено у соцмережі.

Хоч у Facebook не відображається інформація про те, коли користувач зайшов на сайт і вийшов з нього, в адміністраторів ці дані є. Додаток, презентований журналом Time, здатен порахувати приблизний час, витрачений на мережу, аж до дати створення профілю.

Додаток приурочили до десятої річниці створення Facebook. З 2004 року дотепер до соціальної мережі долучилися понад мільярд користувачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
techland.time.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду