Facebook купує месенджер WhatsApp за 16 мільярдів доларів

00:00,
20 Лютого 2014
1637

Facebook купує месенджер WhatsApp за 16 мільярдів доларів

00:00,
20 Лютого 2014
1637
Facebook купує месенджер WhatsApp за 16 мільярдів доларів
Соціальна мережа Facebook збирається купити месенджер WhatsApp за 16 мільярдів доларів. Про це компанія повідомила сьогодні вночі.

Сума транзакції складає 16 мільярдів доларів. Вона складається із акцій Facebook вартістю 12 мільярдів доларів та 4 мільярдів грошових коштів.

Домовлено також, що власники та співробітники WhatsApp протягом чотирьох років зможуть отримати акції Facebook на загальну суму в 3 мільярди доларів.

Всі співробітники компанії WhatsApp (32 інженери) перейдуть працювати до Facebook, хоча сервіс і надалі розвиватиметься самостійно.

WhatsApp — популярний мобільний месенджер. Він дозволяє обмінюватися зображеннями, повідомленнями, відеороликами, аудіо файлами. Сервіс має близько 450 мільйонів користувачів. Щодня через нього проходить 50 мільярдів повідомлень.

Єдиним інвестором компанії є Sequoia Capital, що 2011 року вклала у WhatsApp 8 мільйонів доларів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
leweb.co
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду