Facebook дозволить користувачам видаляти свою історію

TechCrunch

З її допомогою можна буде проглянути та видалити дані, які Facebook отримала через сайти та додатки, які використовують інструменти для аналітики та розміщення реклами. Як пише TechCrunch, завдяки цьому користувачі зможуть прибрати хоча б частину історії веб-переглядів з бази даних Facebook, наприклад, про те за якими посиланнями вони переходили та які сайти відвідували.

Сам Марк Цукерберг порівняв анонсовану функцію з видаленням файлів cookie з історії браузера. «Багатьом сайтам для роботи потрібні cookie-файли, але у вас має бути можливість очистити історію, якщо ви захочете. Ми створюємо щось подібне для Facebook», - сказав він.

Оголошення про функцію «Очистити історію» з’явилося й в офіційному блозі Facebook. Згідно з ним, компанія планує розробити цей інструмент за кілька місяців.

Нещодавно Facebook оголосила про запуск спрощеного керування даними для користувачів. В соцмережі з’явиться меню, в якому користувачі зможуть переглянути, які дані вони надають Facebook та змінити їх налаштування. У Facebook наголошують на тому, що це меню буде максимально зрозумілим та зручним, оскільки люди часто скаржаться на надто складні та незрозумілі системи налаштунків.

comments powered by Disqus