Facebook надав доступ до безкоштовного інтернету вже мільярдові осіб

Facebook надав доступ до безкоштовного інтернету вже мільярдові осіб

15:26,
18 Травня 2015
2946

Facebook надав доступ до безкоштовного інтернету вже мільярдові осіб

15:26,
18 Травня 2015
2946
Facebook надав доступ до безкоштовного інтернету вже мільярдові осіб
Facebook надав доступ до безкоштовного інтернету вже мільярдові осіб
Автори:
Facebook забезпечив Республіку Малаві безкоштовним доступом до базових онлайн-сервісів, приєднавши африканську країну до свого проекту Internet.org. Число тих, хто завдяки цій ініціативі отримав можливість користуватися інтернетом, з урахуванням користувачів Малаві, досягло мільярда.

Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на гендиректора Facebook Марка Цукерберга.

Користувачі отримали безкоштовний доступ до таких сервісів, як Wikipedia і Facebook, а також до різних ресурсів з інформацією про охорону здоров'я та можливості працевлаштування через спеціальний додаток. Реалізація цієї ініціативи стала можливою завдяки партнерству соціальної мережі з місцевими операторами TNM і Airtel Malawi.

Цукерберг написав на своїй сторінці у Facebook: «Надавати людям безкоштовний доступ в мережу — правильна річ. Ми продовжимо підключати все більше жителів і країн і не зупинимося доти, поки кожна людина у світі не зможе підключитися до інтернету».

Нагадуємо, що на початку травня Марк Цукерберг заявив, що  компанія відкриває платформу Internet.org для програмістів, які можуть створювати більше додатків на її підтримку.

Раніше Internet.org працював з обмеженою кількістю партнерів та сервісів – наприклад енциклопедією Wikipedia, сайтами про здоров’я та працевлаштування, і, звісно, соцмережею Facebook. Таким чином, користувачі у сільських регіонах могли отримувати хоча б якийсь доступ до інтернету. Новина про співпрацю з програмістами з’явилася після того, як проект Internet.org був підданий критиці. Дехто стверджував, що він входить у конфлікт із духом інтернет-нейтральності. 

Згідно з прогнозами дослідницької компанії eMarketer, до 2018 року половина населення світу буде онлайн. За статистикою, 4,3 мільярда людей, які досі не мають доступу до інтернету, 90% живе у країнах, що розвиваються.

Зараз Internet.org, окрім Малаві, запущений у десяти державах: Гватемалі, Колумбії, Гані, Замбії, Танзанії, Кенії, Індії, Бангладеш, Індонезії і на Філіппінах. Кількість людей, які вперше зайшли до мережі завдяки цій ініціативі, становить дев'ять мільйонів, а кількість сервісів, доступних безкоштовно, перевищила сотню.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
cromo
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду