До України приїде співзасновник Apple Стів Возняк

TechSpot

Про це пише AIN.UA.

Вперше чутки про візит Возняка в Україну з'явилися, коли про це написав підприємець, СЕО Cargofy Стах Возняк, який зустрічався зі Стівом під час свого недавнього перебування в Сан-Франциско у квітні (вони не родичі, а просто однофамільці, хоча обидва родом з Буковини). 

Тоді Стів у листуванні повідомив, що, можливо, відвідає Україну. На той момент йшли переговори між Возняком та організаторами Forum 1, і на сьогодні факт приїзду Возняка в Україну підтвердився. «Я б із задоволенням зустрівся з багатьма українцями. Я відчуваю спорідненість з Україною через своє ім'я. Звичайно, буду відкритий й до інших запрошень, якщо вони будуть стосуватися тих же дат», — написав співзасновник Apple. 

Поки що подробиць про програму приїзду Возняка в Україну, крім дати й організаторів, відомо небагато. «В основному спікери приїжджають в Україну з дводенним візитом, й програма перебування кожного з них планується відповідно до підписаних домовленостей. Усі, хто вперше приїжджає в Україну, звичайно ж, хочуть побачити країну і пам'ятки, познайомитися з традиціями і людьми», — повідомляють організатори форуму.

Американський винахідник та інженер Стів «Воз» Возняк познайомився зі Стівом Джобсом на початку 1970-х, у 1975 році він створив прототип Apple I, з якого і почалася історія Apple. Щоб зібрати його першу плату, вони з Джобсом продали особисті цінності: Возняк — свій науковий калькулятор, Джобс — бусик Volkswagen. Вже у квітні 1978 року вони з Джобсом заснували Apple Computer, Возняк звільнився зі своєї посади в Hewlett-Packard і став віце-президентом компанії з досліджень і розвитку. 

Нагадуємо, що раніше в мережі опублікували фотографії макетів усіх версій iPhone 2017 року, викладені інсайдером SlashLeaks. Зокрема, серед них опинились iPhone 7S, 7S Plus і ювілейна версія iPhone 8. На фотографіях добре видно габарити смартфонів. Так, найбільш компактним з них стане iPhone 7S, крім того, це єдиний смартфон в лінійці, який має один модуль задньої камери. 

comments powered by Disqus