Білл Гейтс зізнався, що користується смартфоном з Android

Getty Images

Про це він сказав він в ефірі Fox News у неділю, пише BBC.

«Нещодавно я перейшов на телефон Android», – сказав він.

Проте пан Гейтс наголосив на тому, що встановив велику кількість додатків від Microsoft на свій телефон. Нагадаємо, телефони Microsoft мають такі додатки, як Office, Outlook, його голосовий помічник Cortana та інші.

На питання, чи користувався він iPhone, можливо, в якості другого смартфона, Білл Гейст відповів, що ні. Проте підприємець не уточнив, яким саме смартфоном він користується.

Нагадаємо, у 2010 році компанія Microsoft презентувала власну  мобільну операційну систему Windows Phone.

Як зазначають в BBC, телефони із ОС Windows від компанії Microsoft не змогли істотно вплинути на ринок смартфонів, де переважають пристрої, що працюють на операційній системі Google Android.

У 2014 році гігант програмного забезпечення заплатив 7,2 мільярдів доларів компанії Nokia, аби на них була встановлена система Windows Phone. Проте смартфони з підтримкою цієї операційної системи зайняли менше 1% світового ринку смартфонів станом на 2016 рік.

Остання операційна система Microsoft, Windows 10, використовується на смартфонах, ноутбуках, планшетах і настільних комп'ютерах. 

У квітні Microsoft почала продавати адаптовану версію смартфона Samsung Galaxy 8 у своїх американських магазинах.

«Стратегія корпорації Майкрософт від чинного виконавчого директора Сатії Наделли - зробити додатки та сервіси Microsoft доступними на Android і iPhone», – каже Іан Фогг (Ian Fogg), аналітик технічного консультанта IHS Markit.

За його словами, саме там перебувають клієнти Microsoft.

Нагадаємо, цього року компанія Microsoft прийняла рішення видалити з Window 10 деякі важливі для смартфонів частини системи. Крім того, Microsoft представила нове покоління ноутбуків Surface, які працюють під управлінням операційної системи Windows 10 S.

comments powered by Disqus