Apple шукає журналістів для новинного сервісу

Фото: Mashable

Про це йдеться на офіційному сайті Apple. Редактори потрібні для того, щоб «визначати та доносити найкращі національні, міжнародні та місцеві новини. Ці редактори допоможуть користувачам News шукати найкраще та найбільш вчасне висвітлення головних подій, а також модерувати вибір категорій, який базується на сферах професійного інтересу користувачів».

В оголошенні також йдеться про те, що кандидат повинен мати щонайменше п’ять років досвіду роботи у ньюзрумі та журналістську освіту – не нижче рівня бакалавра. А також «відчуття гарячих новин і здатність обирати оригінальні історії, які агрегатор не зміг би визначити».

Оголошення розкриває нові подробиці анонсованого раніше  додатку. Тоді компанія повідомила про запуск додатку, за допомогою якого можна отримати доступ до оперативних новин.  Зазначалось, що сервіс даватиме можливість читати статті та новинні повідомлення з 50 видань (серед яких американська газета New York Times, британська Daily Mail, тижневик Economist, медіахолдинг Time, інтернет-портал BuzzFeed, телеканал ESPN, кілька видань групи Vox Media, Conde Nast, Hearts) в новому інформаційному форматі Apple. Однак було невідомо, чи залучатимуть до сервісу редакторів, чи відбір новин проходитиме лише за алгоритмами.

 Фахівці вважають, що нинішній крок з боку Apple є відповіддю на вихід минулого місяця Instant Articles - аналогічної служби соціальної мережі Facebook. Instant Articles надає можливість її учасникам - провідним ЗМІ надсилати статті на Facebook, а не намагатися заманити читачів на власні сторінки.

 

 

comments powered by Disqus