Лауреати премії «Золота коса» на нагородження не з'явилися. Сюжет 5 каналу

00:00,
24 Січня 2013
557

Лауреати премії «Золота коса» на нагородження не з'явилися. Сюжет 5 каналу

00:00,
24 Січня 2013
557
Лауреати премії «Золота коса» на нагородження не з'явилися. Сюжет 5 каналу
Антипремію «Золота коса» роздавали громадські активісти. Таким чином відзначили можновладців, які лобіюють інтереси тютюнових та алкогольних компаній.

Протягом року експертна рада досліджувала законодавчі ініціативи парламентаріїв, і таким чином виявила - хто за допомогою депутатських мандатів захищає інтереси горілчаного та тютюнового бізнесу.

За версією антипремії цьогоріч четвірку лідерів склали народні депутати - Артем Синиця, Анатолій Кінах, Тарас Чорновіл та Олег Надоша. У шостому скликанні Верховної ради вони цілеспрямовано відстоювали інтереси тютюнових гігантів, обстоювали вільну рекламу та продаж сигарет.

Гран-прі конкурсу - «Золоте гальмо» здобув урядовий уповноважений з питань євроінтеграції - Валерій Пятницький. Його оцінили, як головного тютюнового лобіста у чинному уряді. Минулого року гран-прі антирейтингу здобув прем'єр-міністр України - Микола Азаров. Самі лауреати на нагородження - не з'явилися. Тому премії - поклали біля їхніх портретів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kazfriends.kz
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду