Тютюновий бізнес Росії. Розслідування «Первого канала»

00:00,
27 Березня 2013
436

Тютюновий бізнес Росії. Розслідування «Первого канала»

00:00,
27 Березня 2013
436
Тютюновий бізнес Росії. Розслідування «Первого канала»
У вересні 2011 року відбулася пре’єра документальної стрічки-розслідування про діяльність тютюнових компаній в Росії. 

Її автори з’ясували, з чого насправді виготовляють сигарети, яким чином підсаджують на них молодь та хто відстоює їхні інтереси у російському парламенті та владних кабінетах. Про все це розповіли науковці і колишні працівники тютюнових компаній – технологи, маркетологи, управлінці.

Виявляється, що виготовлення однієї пачки сигарет обходиться приблизно в один цент. А все тому, що тютюну в сигаретах майже нема – є папір і відходи від тютюнового листя, оброблене ароматизаторами. А ще сигарети змочують коров’ячою сечею. Завдяки їй нікотин краще всмоктується у кров, що призводить до більш швидкого звикання.

Більше подробиць – у фільмі або ж його текстовій розшифровці

Нагадуємо, що український телеканал «1+1» у грудні 2012 року провів власне розслідування щодо складу і якості сигарет, які курять українці. Результати виявилися приблизно такими ж, як і у російських колег. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
healthytips.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду