Чехія відклала ухвалення ACTA

00:00,
7 Лютого 2012
1148

Чехія відклала ухвалення ACTA

00:00,
7 Лютого 2012
1148
Чехія відклала ухвалення ACTA
Хоча у Чехії не було зафіксовано такої хвилі громадських протестів проти ACTA як у Польщі, уряд країни також вирішив відкласти ратифікацію антипіратського законопроекту.

Перед ухваленням ACTA уряд Чехії вирішив провести більш детальне вивчення документу, повідомляє Tech Dirt.

«У жодному разі уряд не повинен допустити ситуацію, коли виникла б загроза громадським свободам та вільному доступу до інформації», – заявив прем’єр-міністр Чехії Петр Нечас (Petr Necas).

Раніше про призупинення ратифікації ACTA повідомив польський прем’єр Дональд Туск (Donald Tusk) . Туск відзначив, що ухвалення можливе лише після суспільної дискусія, яка враховуватиме думки не лише компаній, але й звичайних інтернет-користувачів.

При цьому про призупинення ратифікації ACTA у Польщі оголосили на тлі хвилі громадських протестів проти самого законопроекту.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Sumo Skinny
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду